Zapisani uczestnicy

I Grupa

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Rozalia Jodłowska Gierczyce
2 HERMAN KOZENKO KYIV
3 Maja Sikorska Kraków
4 Lilija Voitenko Lviv
5 Volodymyr Tiutko Bibrka
6 Grzegorz Nowicki-Śmietana Warszawa
7 Joanna Sidoruk Białystok
8 Gabriela Dąbrowska Zaczernie
9 Robert Marszałek Białystok
10 Matylda Sidor Dąbrowa Górnicza
11 Piotr Kopeć Proszowice
12 Monika Lubecka Kraków
13 Helena Gruszkiewicz Wrocław
14 Zofia, Emilia Pyć Kraków
15 Marcelina Bukowska Przemyśl
16 Antoni Walczak Przemyśl
17 Alan Frankowski Wroclaw
18 Tymoteusz Pławski Szczecin
19 Haadi Abboudi Warszawa
20 Milana Biały Szczecin
21 Hanna Bobińska Końskie
22 Franciszek Edward Czajko Warszawa
23 Alicja Borkowska Warszawa
24 Arkadiusz Sądel Dziewin
25 Kornelia Siekacz Żegocina
26 Jakub Kuraś Wojnicz
27 Karolina Kawa Dziewin
28 Weronika Pazgan Wieliczka
29 Katarzyna Stefaniuk Siedlce
30 Weronika Godek Mielec
31 Julia Adwent Ryglice
32 Emilia Sołtysiuk Kościelec
33 Kornelia Kromka Proszowice
34 Antoni Mackiewicz Rzeszów
35 Lena Szterleja Wawrzeńczyce
36 Wiktoria Placek Nowe Brzesko
37 Roman Radvanskii Moscow
38 Anna Bachun Moscow

II Grupa

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Anna Zimowska Wieliczka
2 Piotr Tymura Zamość
3 Yelyzaveta Kozlova Moscow
4 Monika Marszałek Białystok
5 Oliwia Żak Świątniki Górne
6 Karol Rąpała Gorlice
7 Aleksandra Huculak Augustów
8 BLANKA KOJALEWICZ Szczecin
9 Laura Pietryka Sanok
10 Monika Nowicka Warszawa
11 Paulina Kaszyńska Gniezno
12 Szymon Zelek Drwinia
13 Grzegorz Fuchsig Wrocław
14 Michalina Kimla Młodziejowcie
15 Magdalena Szymulańska Sanok
16 Jakub Klimek Łódź
17 Alicja Rucińska Wieliczka
18 Miłosz Salomon Kraków
19 MARCEL STAŃCZAK Wieprz

III Grupa

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Jakub Derej Tychy
2 DYMITR SZOSTAK WIELICZKA
3 Emilia Rzyman Wieliczka
4 Anastazja Orłowska Bargłów Kościelny
5 Łucja Dąbkowska Jastrzebie Zdrój
6 Yeva Krupa Lviv
7 Natalia Porzezińska Siemiatycze
8 Olga Wraga Szczecin
9 Hannah Crabb Wrocław
10 Antonina Waliszewska Konin
11 Milena Zimon Ozorków
12 Helena Leśniak Sanok
13 Barbara Osada-Sobczyńska Koszalin
14 Wojciech Świątek Nowy Wiśnicz
15 Kamila Lewkowicz Wola Kazubowa
16 Natalia Gajda Proszowice
17 Maciej Bryzek Przemyśl
18 Milena Walczak Przemyśl
19 Maja Kaznowska Kraków
20 JUDYTA Pazgan WIELICZKA
21 Weronika Kimla Młodziejowcie
22 Weronika i Michalina Kimla Młodziejowcie
23 Wiktor Pelc Zielona Góra
24 Aleksandra Murawska Sanok
25 Lena Paczek Wrocław
26 Sandra Dara Kraków
27 Katarzyna Rucińska Siedlce
28 Emilia Górowska Tarnów
29 Gabriela Jaroszyńska Siedlce
30 Amelia Krasuska Wiśniew
31 Jakub Baran Siedliska k/Tuchowa
32 Hanna Byrska Chocznia
33 Maksymilian Manicki Warszawa
34 Julia Borkowska Wrocław
35 Pola Chwalisz Przemyśl
36 Jakub Adamczak Ostrów Wielkopolski
37 Jan Paluch Proszowice

Amator

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 IRENA KWIECIEŃ KRAKÓW
2 Slyusareva Evgenya Moscow