Записані учасники

I Grupa

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Rozalia Jodłowska Gierczyce
2 HERMAN KOZENKO KYIV
3 Maja Sikorska Kraków
4 Lilija Voitenko Lviv
5 Volodymyr Tiutko Bibrka
6 Grzegorz Nowicki-Śmietana Warszawa
7 Joanna Sidoruk Białystok
8 Gabriela Dąbrowska Zaczernie
9 Robert Marszałek Białystok
10 Matylda Sidor Dąbrowa Górnicza
11 Piotr Kopeć Proszowice
12 Monika Lubecka Kraków
13 Helena Gruszkiewicz Wrocław
14 Zofia, Emilia Pyć Kraków
15 Marcelina Bukowska Przemyśl
16 Antoni Walczak Przemyśl
17 Alan Frankowski Wroclaw
18 Tymoteusz Pławski Szczecin
19 Haadi Abboudi Warszawa
20 Milana Biały Szczecin
21 Hanna Bobińska Końskie
22 Franciszek Edward Czajko Warszawa
23 Alicja Borkowska Warszawa
24 Arkadiusz Sądel Dziewin
25 Kornelia Siekacz Żegocina
26 Jakub Kuraś Wojnicz
27 Karolina Kawa Dziewin
28 Weronika Pazgan Wieliczka
29 Katarzyna Stefaniuk Siedlce
30 Weronika Godek Mielec
31 Julia Adwent Ryglice
32 Emilia Sołtysiuk Kościelec
33 Kornelia Kromka Proszowice
34 Antoni Mackiewicz Rzeszów
35 Lena Szterleja Wawrzeńczyce
36 Wiktoria Placek Nowe Brzesko
37 Roman Radvanskii Moscow
38 Ekaterina Iunilainen Moscow
39 Anna Bachun Moscow
40 Karina Hudzik Kraków
41 Sanae Harada Babica
42 Milena Wojtusik Kraków
43 Szymon Gośliński Zagórów
44 Adam Krzemień Kraków
45 Antoni Wędrychowicz Olkusz
46 Tobiasz Biały Mikstat
47 Maksymilian Jakub Bober Wrocław
48 Michalina Łajca Mścice
49 Tobiasz Kossakowski Warszawa
50 Aleksandra Dzieża Katowice
51 Roksana Kiliszczyk Siedlce
52 Milena Kaczmarczyk Kraków
53 Michał Bernard Kamecki Wasilków
54 Kaja Kowalczyk Zygodowice
55 Franciszek Zarzycki Warszawa
56 Filip Lipiński Warszawa
57 Nicola Czarnywojtek Dobrzykowice
58 KACPER DULĘBA KNURÓW
59 Amanda Zoya Kierun Warszawa
60 Hanna Kubik Warszawa
61 Natalia Fornalska Warszawa
62 Borys Palonek Koszalin
63 Hanna Lesiak Rzeszów
64 Vanessa Jaworska Gniezno

II Grupa

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Anna Zimowska Wieliczka
2 Piotr Tymura Zamość
3 Yelyzaveta Kozlova Moscow
4 Monika Marszałek Białystok
5 Oliwia Żak Świątniki Górne
6 Karol Rąpała Gorlice
7 Aleksandra Huculak Augustów
8 BLANKA KOJALEWICZ Szczecin
9 Laura Pietryka Sanok
10 Monika Nowicka Warszawa
11 Paulina Kaszyńska Gniezno
12 Szymon Zelek Drwinia
13 Grzegorz Fuchsig Wrocław
14 Michalina Kimla Młodziejowcie
15 Magdalena Szymulańska Sanok
16 Jakub Klimek Łódź
17 Alicja Rucińska Wieliczka
18 MARCEL STAŃCZAK Wieprz
19 Kamil Broda Olkusz
20 Wojciech Pietrzak Kalisz
21 Marika Pelczarska Sanok
22 Milena Jendrzej Zębowice
23 Oskar Purta Warszawa
24 Zofia Polak Wadowice
25 Malwina Grzesiek Wrocław
26 Kajetan Niemirowicz-Szczytt Komorów
27 Franciszek Barański Warszawa
28 Zofia Rurarz Skarżysko - Kamienna
29 Piotr Matelski Gniezno
30 Miłosz Salomon Kraków
31 Milena Krowiak Sanok
32 Marcelina Tokarczyk Dojazdów

III Grupa

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 Jakub Derej Tychy
2 DYMITR SZOSTAK WIELICZKA
3 Emilia Rzyman Wieliczka
4 Anastazja Orłowska Bargłów Kościelny
5 Łucja Dąbkowska Jastrzebie Zdrój
6 Yeva Krupa Lviv
7 Natalia Porzezińska Siemiatycze
8 Olga Wraga Szczecin
9 Hannah Crabb Wrocław
10 Antonina Waliszewska Konin
11 Milena Zimon Ozorków
12 Helena Leśniak Sanok
13 Barbara Osada-Sobczyńska Koszalin
14 Wojciech Świątek Nowy Wiśnicz
15 Kamila Lewkowicz Wola Kazubowa
16 Natalia Gajda Proszowice
17 Maciej Bryzek Przemyśl
18 Milena Walczak Przemyśl
19 Maja Kaznowska Kraków
20 JUDYTA Pazgan WIELICZKA
21 Weronika Kimla Młodziejowcie
22 Weronika i Michalina Kimla Młodziejowcie
23 Wiktor Pelc Zielona Góra
24 Aleksandra Murawska Sanok
25 Lena Paczek Wrocław
26 Sandra Dara Kraków
27 Katarzyna Rucińska Siedlce
28 Emilia Górowska Tarnów
29 Gabriela Jaroszyńska Siedlce
30 Amelia Krasuska Wiśniew
31 Jakub Baran Siedliska k/Tuchowa
32 Hanna Byrska Chocznia
33 Maksymilian Manicki Warszawa
34 Julia Borkowska Wrocław
35 Pola Chwalisz Przemyśl
36 Jakub Adamczak Ostrów Wielkopolski
37 Jan Paluch Proszowice
38 Amelia Kałuża Łapczyca
39 Gabriela Lemiowska Gawłówek
40 Antonina Mittmann Olkusz
41 Violetta Borecka Poznań
42 Uladzislava Dubik Minsk
43 Sebastian Bilan Kraków
44 Adam Szambelańczyk Gniezno
45 NIKOLA KNUREK SANOK
46 Sophie Büning Wrocław
47 Antonina Chojecka Siedlce
48 Zuzanna Myszka Siedlce
49 Milena Klewek Siedlce
50 Dawid Stellmach Olesno
51 Kazimiera Chałuda Kraków
52 KONSTANCJA GAWOR WROCŁAW
53 Olga Dereniowska Woźniki
54 Julia Pyra Wroclaw
55 Antoni Stolarczyk Kraków
56 Milena Walczak Urszula Paśko Przemyśl
57 Antonina Frąszczak Wrocław
58 Lena Witkowska Słupca
59 Mieszko Salomon Kraków
60 Katarzyna Radwańska Kraków
61 Mateusz Nowak Michałowice
62 Kamil Marwicz Borne Sulinowo

Amator

Lp. Imię Nazwisko Miasto
1 IRENA KWIECIEŃ KRAKÓW
2 Slyusareva Evgenya Moscow
3 Aleksandra Śliwińska Warszawa
4 Zofia Motylewska Warszawa
5 Marta Kowalska Warszawa
6 Adam Madejski Warszawa
7 Aleksandra Grześ Warszawa
8 Filip Futyma Sanok
9 Franciszek Plaskota Warszawa